łowisko ZGODA

Rezerwacje terminów

WAŻNA INFORMACJA


Po analizie działania naszego kalendarza rezerwacji wprowadzono niewielkie zmiany polegające na tym że rezerwacje nieprawidłowo przeprowadzone lub też niedokończone gdy na przykład klient rozmyślił się i zrezygnował z rezerwacji w trakcie jej dokonywania a także rezerwacja nie została opłacona z powodów technicznych anulują się automatycznie po 15 minutach .
Dotychczas takie rezerwacje pozostawały w kalendarzu do czasu ich usunięcia ręcznie co blokowało dokonywanie rezerwacji innym klientom w tych terminach .
W przypadku gdy wystąpią problemy z płatnością lub Internetem albo też wyjdziemy ze strony rezerwacji przed dokonaniem płatności rezerwacja zostanie anulowana po 15 minutach , należy wtedy po tym jak taka rezerwacja już zniknie z kalendarza ponownie prawidłowo przeprowadzić rezerwację i zakończyć płatnością w portalu Przelewy24 powiązanym z naszą stroną
Nie ma możliwości powrotu do rezerwacji niedokończonej i opłacenia zaliczki za rezerwację w inny sposób

Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.