łowisko ZGODA

Zawody Karpiowe 27-29.maja 2016

 Relacja z zawodów I Puchar CTP-sk

Wyniki I-go Pucharu organizowanego przez CTP-sk.

Na wstępie serdecznie dziękujemy wszystkim karpiarzom za udział w naszych zawodach, dzielić wspólne chwile z tak zacną ekipą zawodników było bezcennym przeżyciem. Było towarzysko, śmiesznie i zabawnie i o to nam chodziło. Podziękowania dla gospodarza łowiska Zgoda - Marka Tulei oraz dla sponsorów firm: BUDAMEX i HYDROTECH, Łowcy Karpi Paweł Popowicz, Monster Fishing, TT Carp Tomasz Turek, Pasaż Przeworsk, Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski BENBENEK Przeworsk oraz Sklepów Wędkarskich: JAZGARZ Łańcut, GOSIA Witold Wajda Przeworsk, Foxa Radymno, MaxFish Szczecin, za pomoc i wsparcie naszej imprezy. 

Nie można zapomnieć tu o naszych pomocnikach bez pomocy których nie dalibyśmy rady - mowa o kolegach Wacek Tonia i Krzysiek Mirkiewicz - chłopaki odwalili kawał dobrej roboty organizując zaplecze kulinarne - było przepysznie :) 

Wszystkim raz jeszcze DZIĘKUJEMY :)

Co do wyników....13-tka nie taka pechowa ! Piotr Borkowski i Witek Czechowicz szybko wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca. "Piniu" łowi pierwsza rybę zawodów, big fisha o wadze 13,15 kg i wspólnie z Witkiem - Łowcy Karpi ALFA Team zajmują pierwsze miejsce łowiąc w sumie 103,76 kg ryb.

Drugie miejsce należy do Łukasza Burdy i Bartka Bącala chłopaki złowili 44,65 kg. Trzecie zajęli Dominik Bar i Paweł Opiela którzy złowili 39,17 kg.

Łowcy z Wild Carp Łańcut walczyli do samego końca wytrwale co dodawało dodatkowych emocji. 

Na czwartym miejscu Paweł Goń i Krystian Matyja którzy złapali 13,23 kg.

Piąte miejsce i 8,10 kg należny do Piotra Paśko i Artur Jarych. 

Piotr łapie najmniejszą rybę zawodów karpia o wadze 3,5kg.

Szóste miejsce zajęli Paweł Popowicz i Kamil Hypiak - ich wynik to 5,60 kg.

W sumie złowiono 26 ryb o łącznej wadze 218,9 kg.

Gratulujemy wszystkim łowcom wygranych.

Podczas zawodów wsparcie rodziny jest najważniejsze, a wsparcie dzieci i ich pomoc nie do opisania. Gratulujemy wszystkim, którzy chwile zawodów dzielili wspólnie ze swoimi dziećmi. Dla najmłodszych adeptów sztuki wędkarskiej również przygotowaliśmy małe niespodzianki. 

Miejmy nadzieje, że Puchar Carp Team Przeworsk na stałe wpisze się w tradycje zawodów w wędkarstwie karpiowym i będziemy mieli okazje spotkać się wspólnie za rok :)

Z wędkarskim pozdrowieniem.

Więcej o zawodach na stronie internetowej

https://www.facebook.com/914697561903897/photos/?tab=album&album_id=1219072688133048

Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.