łowisko ZGODA

Relacja z zawodów o Puchar Lucio 2014r.

2-3 sierpnia na łowisku Zgoda koło Jarosławia odbyły się amatorskie zawody wędkarskie o Puchar Wędkarstwo Lucio 2014.  W zawodach brali udział zawodnicy z całej Polski. Lista startowa wypełniła się w niecałe 24 godzin po ogłoszeniu imprezy. Zawody rozpoczęły się w sobotę 2.08.2014 o godzinie 9.30 rano. Pierwsza tura o puchar „ŁOWCA PEŁNEJ SIATY” zakończyła się o godzinie 15. Wygrał Michał Wójcik uzyskując największą wagę złowionych ryb 5.240 kg – 93 sztuki. Warto zaznaczyć, że zawody były rozgrywane na żywej rybie, która po zważeniu trafiła z powrotem do wody. Dodatkowo minimalny wymiar ryby, którzy można było przedstawić do warzenia to 15cm. Druga tura zawodów rozpoczęła się o godzinie 19:00 i trwała do niedzieli do godziny 10:00. W tej turze wygrał Damian Rupar łowiąc karpia o wadze 9 kg. Oprócz pucharów za pierwsze 6 miejsc zostały przyznane puchar Fair Play dla Aleksandra Wójcika, Dawid Czarnik i Kamila Drozdowskiego. Resztę zobaczycie na filmie.  https://www.youtube.com/watch?v=dbuqHr6kNpA                                                                                  Lub na naszej stronie www.lowiskozgoda.pl w zakładce - Filmy

 

Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.