łowisko ZGODA

Relacja z zawodów

 W dniu 15.06.2014 zakończyła się kolejna edycja Towarzyskich Zawodów Karpiowych. Już po raz drugi - w dniach 12-15 czerwca  grono sympatyków wędkarstwa karpiowego spotkało się nad wodą by doborowym towarzystwie walczyć o karpiowe trofea. Tegoroczne zawody odbyły się na łowisku specjalnym  Zgoda w pobliżu Jarosławia. W rywalizacji wzięło udział 15 dwuosobowych drużyn z różnych części Polski. Podczas trwania zawodów odbyły się pokazy nowości na ten rok firm Jet Fish oraz TTCarp. Prócz standardowej rywalizacji każdy zawodnik miał możliwość wystartowania w konkursie rzutowym  i sprawdzenia swoich umiejętności. Zwycięzca mógł wygrać wędzisko karpiowe ufundowane przez firmę Jet Fish Polska. Okazał się nim Mateusz Styka z Rzeszowa, który oddał dwa precyzyjne rzuty.


Podczas czterodniowej rywalizacji nasi uczestnicy złowili 77 ryb – 19 amurów oraz 58 karpi – co dało łącznie 434,35 kg złowionych ryb. Średnia waga złowionej ryby wynosiła 5,64 kg.

 

Pierwszego dnia punktowali głownie zawodnicy ze stanowiska numer 1. To właśnie oni złowili pierwszą rybę zawodów – karpia o wadze 3,67. Złowił go Tomasz Turek z Teamu TTCarp już 35 minut po rozpoczęciu rywalizacji. Jednak noc  przyniosła wiele zmian i na kontach innych drużyn zaczęły widnieć złowione ryby. Rywalizacja do samego zakończenia zawodów była niesamowicie zacięta. A roszady na podium zaskoczyły każdego, bowiem to ostatnie godziny sprawiły tak drastyczna zmianę wyników. Ostatniej nocy również została złowiona największa ryba zawodów – karp o wadze15,01 kg, którego szczęśliwym łowcą był Grzegorz Gajda z Roztoczańskiego Klubu Karpiowego.  Prócz wcześniej wspomnianej rywalizacji naszym zawodom towarzyszy zawsze wspaniała atmosfera i dzięki temu co roku nagradzamy najbardziej towarzyskiego zawodnika. Tegoroczną nagrodę za integrację otrzymał Mateusz Styka z Rzeszowa.

 

Sponsorami II Towarzyskich Zawodów Karpiowych byli: TTCarp, Jet Fish Polska, CrazyCarp.pl, Imperial Baits oraz sklep CarpTravel.pl którym serdecznie dziękujemy za otrzymane wsparcie i nagrody.


 Właściciel łowiska, który ufundował Puchar za pierwszą rybę zawodów oraz zasiadkę na łowisku "Zgoda"

Na uwagę zasługuje miły gest Tomasza Turka z firmy TTCarp, który jako sponsor zrezygnował z części nagród na rzecz uczestników zawodów.

 

Wyniki:

 

Miejsce I  Tomasz Turek i Artur Jarych – TTCarp Team – 17 ryb ( 2 amury 15 karpi) o łącznej wadze 78,59 kg.

Miejsce II Jerzy Preisner i Grzegorz Tracz – Rzeszów – 14 ryb ( 14 karpi) o łącznej wadze 73,09 kg.

Miejsce III  Jacek Drachal i Grzegorz Gajda – Roztoczański Klub Karpiowy – 10 ryb ( 5 karpi, 5 amurów) o łącznej wadze 62,21 kg.

 

Następne miejsca zajęli kolejno:

 

4. Witold Smolarczyk i Piotr Bytom – Jet Fish Polska – 58,96 kg

5. Tomasz Szewczyk, Tomasz Dymnicki – Lubelska Grupa Karpiowa – 55,40 kg

6. Kamil Hypiak, Sławomir Tereszkiewicz – Lubaczów – 34,61 kg

7. Piotr Radoń, Andrzej Radoń – Sekcja Karpiowa Rzeszów – 28,01 kg

8. Konrad Grodzki, Tomasz Grodzki – Rzeszów – 11,4 kg

9. Kamil Terenowicz, Piotr Klimczak – Rzeszów – 9,09 kg

10. Dariusz Opiela, Grzegorz Grochowski -  Rzeszów - 8,35 kg

11. Herman Tynek, Marcin Podżarow – Jarosław – 8,25 kg

12. Grzegorz Czika, Mateusz Styka – Rzeszów – 6,66 kg

13. Bartosz Szewczyk, Szymon Sikora – Kraków  - 0 ,00 kg

13. Bartosz Lelek, Artur Lelek – Rzeszów – 0,00 kg

13. Tomasz Kułakowski, Marek Pasierb – Tomaszów Lubelski – 0,00 kg

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom II Towarzyskich Zawodów Karpiowych,  za wspaniałą atmosferę i zdrową rywalizację oraz zapraszamy na kolejną edycję.

Szczeguły i zdjęcia na stronie 

http://www.moje-karpiowanie.pl/2014/06/ii-towarzyskie-zawody-karpiowe-relacja.html

 

Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.