łowisko ZGODA

KARPIOWY TURNIEJ MIAST - V EDYCJA 21-23 lipca 2017

KARPIOWY TURNIEJ MIAST - V EDYCJA!

Wędkarstwo w naszym regionie, a także w całym kraju rozwija się bardzo szybko. Stereotyp wędkarza na chwiejącym się krzesełku pomału odchodzi w niepamięć, a w to miejsce wchodzą wielkie firmy, sprzęt i co raz to nowe, skuteczne techniki połowu ryb. W Miasto Łańcut​ prężnie działa koło wędkarskie, przy którym swoją sekcję ma klub karpiowy Wild Carp Łańcut, który jest organizatorem piątej edycji prestiżowych zawodów o nazwie Karpiowy Turniej Miast. Rok temu nasze miasto zajęło zaszczytne pierwsze miejsce pokonując Rzeszów, Stary Sącz, Jasło i Gorlice a zawody rozgrywane były na zbiorniku Wróblowa koło Jasła.

Już w najbliższy weekend po raz piąty zmierzą się ze sobą karpiarze z pięciu miast Miasto Łańcut , Mielec​, Rzeszów​, Stary Sącz​ i Gorlice​ o miano najlepszego. Sześciu startujących zawodników z danego miasta w dwuosobowych drużynach łowi nieprzerwanie 48 godzin, a ich wspólny wynik w kilogramach, daje ostateczne rozstrzygnięcie w końcowym rozrachunku. Trzymamy kciuki za Łańcut!

Miejsce rozegrania zawodów: Łowisko Zgoda​ 

Pozdrawiamy 

Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.