łowisko ZGODA

III Towarzyskie Zawody Karpiowe

 III Towarzyskie Zawody Karpiowe

Zgoda 4-7 Czerwca 2015

 

 

Zawody odbędą się już za w dniach 4-7 czerwca 2015r. więc już czas podać więcej informacji.

Przez cały czas trwania zawodów, będzie możliwość skorzystania z pomieszczenia socjalnego udostępnionego przez właściciela łowiska.

Znajduje się tam Bar, gdzie można będzie zakupić zimne napoje (w tym piwo), ciepłe przekąski, lody itd.

Będzie również możliwość skorzystania z prysznica, WC.

 

Informujemy, że istnieje możliwość udziału tzw. Team Runnera jednak taka osoba nie będzie mogła wykonywać żadnych czynności związanych z łowieniem (czyt. hol, wywózka, nęcenie itd.). Fakt zgłoszenia Team Runnera należy zgłosić organizatorowi zawodów podczas rejestracji przed rozpoczęciem losowania.

 

Obiady (wliczone w cenę wpisowego) będą wydawane w każdy dzień, z wyłączeniem dnia zakończenia zawodów ok. godziny 14.00

 

Plan zawodów:

4.06.2015

10.45 - 11.00 - Obowiązkowa rejestracja zawodników

11.00 - Rozpoczęcie zawodów, losowanie stanowisk

11.30-12.30 - sondowanie łowiska, nęcenie

12.30 - rozpoczęcie łowienia

5.06.2015

czas trwania zawodów

6.06.2015

czas trwania zawodów

7.07.2015

11.00 Zakończenie łowienia, wręczenie nagród, zakończenie zawodów

 

Informujemy, że na przeciwległym brzegu zostaną umieszczone paliki wyznaczające sektory łowienia na poszczególnych stanowiskach, należy się do nich dostosować.

 

Informujemy również, że ryby będziemy ważyć 3 razy dziennie. (8.00, 13.00, 19.00) z pominięciem amurów, które ważymy natychmiastowo.

Informujemy że plan z numerami stanowisk został utworzony na czas zawodów.

łowisko Zgoda posiada inną numerację stanowisk  -w odwrotnej kolejności- jednak w większości pokrywającej sie z zaznaczonymi na mapie miejscówkami

 

 

Wstecz

Do Państwa dyspozycji oddajemy Strefe użytkowników na Naszej stronie, w łatwy i szybki sposób można dodać zdjęcia lub opinie o Naszym Gospodarstwie (Łowisko ZGODA).
Po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzymuje profesjonalny panel do zarządzania zdjęciami. Życzymy przyjemnego użytkowania.